Das Alti Spinnrad - Vreni Bieri - Hüt Isch Fäscht (Vinyl, LP)

9 thoughts on “ Das Alti Spinnrad - Vreni Bieri - Hüt Isch Fäscht (Vinyl, LP)

  1. Bicikl GIANT ALU 27, FANTASTICAN, NAJPOVOLJNIJE, Banja Luka, KM, bicikl GIANT ALU, fantastican, najpovoljnije samo KM - SHIMANO DEORE OPREMA-APSOLUTNO SVE NA BAJKU-NAJBOLJA OPREMA, 27 BRZINA, 26, FELUGE ALU DUPLI ZID, FULL ALUMINIJUM, APSOLUTNO SVE NA BICIKLU JE ALUMINIJUM-IZUZETNO LAGAN BAJK, PREDNJI SUNTOUR AMORTIZER, .
  2. Nov 25,  · Nesër merret vesh zyrtarisht kush do të jetë kryetari i Prishtinës dhe Prizrenit. KQZ njoftoi se nesër do të fillojë numërimi i votave me kusht, me postë dhe votave të personave me aftësi të veçanta në Prishtinë dhe Prizren. Zhurmë e madhe u bë pjesa kur LDK dhe PDK kërkuan rinumërim të .
  3. Arbër Zeneli ka dhënë një asistim fenomenal në fitoren e ekipit të tij, Stade de Reims. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, që në afatin e janarit u transferua te Reimsi nga skuadra e Heerenveenit, ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit me skuadrën e re. Zeneli ka asistuar në .
  4. May 19,  · Rikthehet në muzikë një ndër grupet më të pëlqyera të vitive ’90, grupi Ritfolk. Njëri prej anëtarëve të grupit, kantautori Altin Goci tregon se rikthimi i grupit vjen për shkak të kërkesave të fansave, miqve dhe nostalgjikëve të muzikës së tyre. “Kishim kohë që mendonim një reunion, më së shumti si kërkesë e fansave, miqve.
  5. in categoria Audi pentru orasul Hintesti. Prin clic pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare. Am înțeles că S.C. OLX Online Services S.R.L. îmi folosește datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.
  6. Vetura Audi A7 -Naft-Luk RS7 Orgjinal. Audi A7 Naft-4x4 -Full Opsion -Luk RS7 Orgjinal Dal Nga Fabrika -Dritat Matriks -Kamra 3.
  7. Francezët kishin kërkuar më shumë kohë për të bindur partnerin e vjetër të Renault Nissan Motor Co. për të mbështetur bashkimin. Ministri i Financave Bruno Le Maire ka planifikuar të jetë në Japoni për takimet e G në ditët në vijim dhe do të takohet me ministrin japonez të ekonomisë Hiroshige Seko, sipas zyrtarëve francezë./Express/.
  8. Dalin pamjet filmike të momentit të vrasjes së Altin Balliut në 17 janar në qytetin e Korçës. Filmimi, i regjistruar nga kamera e një biznesi në Korçë, hedh dritë mbi atë çfarë ka ndodhur në ekzekutimin barbar të Altin Balliut, nga Olger Mustafa ose siç njihet ndryshe në Korçë si “Geri Muçi”.
  9. Një person derisa ka qenë duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar në një muri jashtë rrugës. Rasti ka ndodhur në fshatin Mirosalë të Ferizajt, ku përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar vetë drejtuesi dhe një pasagjer, shtetas i Shqipërisë. Dy të lënduarit kanë pranuar trajtim [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *